page_banner

2021. gada 12. oktobrī mūsu komanda piedalījās 87. Ķīnas starptautiskajā farmācijas (rūpniecības) izstādē, kas notika Uhaņā.

2021. gada 12. oktobrī mūsu komanda piedalījās 87. Ķīnas starptautiskajā farmācijas (rūpniecības) izstādē Uhaņā, un tajā bija patīkama saruna ar jaunajiem un vecajiem klientiem šajā nozarē, kas ļaus vairāk klientu uzzināt un apgūt CHEER-OUR, turklāt ,Tas arī sniedz jaunas iespējas mūsu produktiem ātrāk ienākt starptautiskajā tirgū.un mēs visi ceram izveidot ilgstošas ​​un dziļākas attiecības.

Šīs izstādes laikā mēs varam dziļi apzināties, ka vietējās farmācijas nozares attīstības temps pakāpeniski paātrinās, ķēve un vairāk farmaceitisko produktu iziet no valsts, steidzas uz pasauli farmaceitisko produktu eksportā, API pieaug. apjoma un cenas ziņā.Runājot par uzņēmumu bāzi, mēs esam uzzinājuši, ka daudziem uzņēmumiem ir stabils API ražošanas pamats, un tie izmanto šo priekšrocību, lai paplašinātu savu darbību arī citos uzņēmumos un paplašinātu savu sasniedzamību farmācijas tirgū, vienlaikus aktīvi ražojot API. tehnoloģijām un produktiem, API uzņēmumiem ir nenozīmīgas priekšrocības, piemēram, Anhui Lianchuang Biological Medicine Co., Ltd., AnHui HaiKang Pharmaceutical Co., Ltd., kas aktīvi veido pamatproduktus un palielina ražošanas procesu pētniecību un attīstību, aizņemot lielu tirgus daļa API eksporta uzņēmumos.

Kopumā izejvielu medikamentu eksporta tendence mūsu valstī kļūst arvien labāka.Uzņēmumu priekšrocības ražošanas procesā, ražošanas apjoms, kvalitātes standarti un citi aspekti ir pakāpeniski pamanāmi, un tie var apmierināt dažādu klientu prasības, taču joprojām nevar ignorēt ārvalstu uzņēmumu straujo attīstību, lai tiktu galā ar sīvo konkurenci, vietējiem uzņēmumiem un optimizēt ražošanas procesu, veicināt zaļās inovācijas, pievienojot tehnoloģijas, uzsvaru uz talantiem un citus pasākumus, lai pārvarētu tehniskos šķēršļus Turklāt uzņēmums arī paātrinātu struktūras modernizāciju un uzlabotu konkurences priekšrocības, aktīvi attīstītu jaunus tirgus, paplašinātu pārdošanas kanālus, ar spēcīgu spēku, lai tiktu galā ar ārvalstu izaicinājumiem.

ziņas2
n4
n5

Publicēšanas laiks: 12.10.2021